AWANS JUNIORÓW MŁODSZYCH TOPORU TENCZYN

Juniorzy Młodsi klubu sportowego Topór Tenczyn zapewnili sobie awans do I Ligi Myślenicko-Wielickiej. Podopieczni Tomasza Pawłowskiego w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 rozgrywali swoje mecze w II Lidze Myślenicko-Wielickiej. Był to pierwszy w historii naszego klubu start drużyny, w tej kategorii wiekowej. Jednak trzeba napisać, że chłopcy z tego rocznika trenują już ze sobą kilka lat. Dlatego przed sezonem od razu założyliśmy, że celem dla tej drużyny będzie awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W rywalizacji drużyn młodzieżowych istnieje możliwość awansu bezpośrednio po rundzie jesiennej. Zespoły, które się wyróżniają i zdobędą pierwsze miejsce w tabeli ligowej mają taką możliwość i my z niej skorzystaliśmy. Chłopcy z Juniorów Młodszych, w trakcie całej rundy uzyskiwali bardzo dobre wyniki. Nie zaznali smaku porażki, odnieśli 6 zwycięstw oraz dwa razy zremisowali. 

Skład drużyny: Matlak Mateusz, Spórna Mateusz, Kluska Łukasz,  Wójcik Jakub, Kurek Jakub, Cholewa Paweł, Karpierz Paweł, Michalak Damian, Mucha Patryk, Wójcik Gabriel, Żernowski Piotr, Wójcik Dawid, Słowiak Adrian, Wójcik Tomek, Leksander Krzysztof, Wójcik Dawid, Wójcik Bartek.    

WYNIKI WSZYSTKICH SPOTKAŃ LIGOWYCH W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 2017/2018 JUNIORÓW MŁODSZYCH TOPORU TENCZYN.

TOPÓR TENCZYN – SZCZEBEL LUBIEŃ 14 : 0

SKALNIK TRZEMEŚNIA – TOPÓR TENCZYN 1 : 9

TOPÓR TENCZYN – PASTERNIK OCHOJNO 6 : 2

GÓRNIK II WIELICZKA – TOPÓR TENCZYN 2 : 2

SZCZEBEL LUBIEŃ – TOPÓR TENCZYN 0 : 4

PASTERNIK OCHOJNO – TOPÓR TENCZYN 0 : 3

TOPÓR TENCZYN – SKALNIK TRZEMEŚNIA 6 : 2

TOPÓR TENCZYN – GÓRNIK II WIELICZKA 1 : 1

 

Na wiosnę czekają nas starty w lidze wyższej, trudniejszej, gdzie o dobre wyniki będzie bardzo trudno. W I Lidze Myślenicko-Wielickiej będziemy mierzyć się z drużynami Dalinu Myślenice, Pcimianki Pcim, Puszczy Niepołomice, Orła Myślenice, Górnika Wieliczka, Karpat Siepraw, Batory Wola Batorska. Na pewno podejmiemy sportową rywalizację i będziemy zbierać nowe doświadczenia. 

GRATULACJE DLA TRENERA, ZESPOŁU, KLUBU.

 

Galeria: